Goldring Legacy Wkładka gramofonowa typu MC (GL0007M)


Sugerowana cena detaliczna: 4195.00 zł
Dostępność: brak w magazynie

Goldring Legacy

Legacy to szczytowe osiągnięcie technologii wkładek gramofonowych. Ultra sztywna i lekka obudowa gasi wszelkie zbędne rezonanse wynikające z pracy ramienia. Szlif typu Vital ze skrajnie lekką diamentową igłą zapewnia najwyższą czułość przy minimalnych zniekształceniach. Aby ręcznie nawijana cewka z miedzi najwyższej klasy przetworzyła nawet najmniejsze drgania igły Goldring zdecydował się na specjalny stop twardych metali, który gwarantuje transfer każdego detalu wytłoczonego w płycie winylowej.

Goldring Legacy

Najwyższą klasę muzykalności i płynności dźwięku Legacy zawdzięcza unikalnemu zawieszeniu igły ze specjalnej mieszanki gumy. Znakomitą dynamikę dźwięku w Goldring Legacy gwarantuje najwyższej klasy magnes neodymowy wzmacniający sygnał, który otrzymuje cewka.

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring: 


Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik
Kalibracja wkładki gramofonowej


Specyfikacja techniczna:

Typ wkładki MC
Mocowanie 1/2 cala
Szlif Fine Line
Wymienna igła Tak, w fabryce
Headshell NIE
Kąt nachylenia igły 20°
Masa ekwiwalentna końcówki 0.6mg
Zalecana siła nacisku 1.5 - 2g (15 - 20mN)
Pasmo przenoszenia 20 - 22.000Hz
Separacja kanałów 25dB
Balans kanałów 1dB
Pojemność wejściowa MC 100 - 1.000pF
Napięcie wyjściowe MC 0.25mV
Rezystancja 100 Ohm
Rezystancja wewnętrzna 7 Ohm
Indukcyjność wewnętrzna 3uH
INNE Szlif: Vital (podobny do Shibata), typu Fine Line
Waga 8g
Gwarancja 12 miesięcy

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Goldring podaje muzykę w sposób żywiołowy, ale potrafi też robić to w sposób wyrafinowany pod warunkiem, że zajdzie taka potrzeba. Oferuje dużą ilość detali i brzmienie zbliżone do grania "na żywo", choć być może delikatnie rozjaśnionego. Budowa sceny muzycznej jest jej (być może jedyną) niewielką wadą." zobacz więcej...
"Goldring Legacy to wkładka o naprawdę klasowym brzmieniu. Bardzo szczegółowa i czysto brzmiąca, ze świetnym basem i jasną ale bogata średnicą. Naprawdę dobra przestrzeń." zobacz więcej...


Galeria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ