IGŁY DO WKŁADEK GRAMOFONOWYCH

NIEZAWODNOŚĆ I JAKOŚĆ

E2 Cartridge

Wymiana igły gramofonowej

W seriach E, 1000, oraz 2000 producent dopuszcza samodzielną wymianę igły przez użytkownika, ale zastrzega przy tym, że nie bierze żadnej odpowiedzialności za zniszczenie wkładku lub igły w przypadku niepowodzenia. Dlatego producent zaleca skorzystanie z pomocy najbliższego salonu dilerskiego Goldring.

Niektóre serie wkładek różnią się między sobą wyłącznie igłami. Tym samym producent dopuszcza przy wymianie igły wstawienie kolejnej z modelu wyższego. Np. użytkownik może kupić igłę do wkładki 1042 i zainstalować ją we wkładce 1006 otrzymując w ten sposób dokładnie taką sama jakość dźwięku jak w wkładce 1042, o ile stan cewki oraz inne podzespoły we wkładce nie uległy wyeksploatowaniu lub uszkodzeniu.

Możliwość wymiany igły z niższego modelu na wyższy jest możliwy w ramach poniższych serii:
1000 (1006, 1012GX, 1022GX, 1042)
E (E1, E2 i E3)
2000 (w ramach modeli 2100, 2200) oraz (w ramach modeli 2300, 2400, 2500)

Wymiana igły gramofonowej jest czynnością, która mogą wykonać osoby zaczynające swoją przygodę z analogowym graniem. Wszelka pomoc w tej kwestii jest dostępna w autoryzowanym serwisie, nasi specjaliści chętnie pomogą w przypadku problemów. Wymianę należy przeprowadzać z najwyższą ostrożnością, w szczególności nie wolno dotknąć igły oraz wspornika. Wkładkę należy chwycić po obu stronach obudowy. Odkładając wkładkę proszę uważać, żeby położyć ją igłą do góry.

diag

NOWA SERIA E

Filozofią Goldringa jest umożliwienie odtworzenia za pomocą gramofonu dźwięku takiego, jaki powstał oryginalnie w studiu nagraniowym, a więc zawierającego wszelkie niuanse muzyczne i rytmiczne, które chce nam przekazać artysta. Seria E przybliża to marzenie każdego audiofila oferując trzy różne wkładki: każda zaprojektowana tak, by pasować do większości gramofonów na rynku i zapewnić najwyższą jakość w przystępnej cenie.

ZAMIENNE IGŁY DO WKŁADEK GRAMOFONOWYCH

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Z kolei wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ