Goldring Eroica H Wkładka gramofonowa typu MC


Sugerowana cena detaliczna: 2995.00 zł
Dostępność: w magazynie

Goldring Eroica H

Eroica to wysokiej klasy wkładki typu MC, których konstrukcje opierają się na mocnych magnesach neodymowych. Eroica H jest wkładką MC wysokopoziomową. Niezwykle zwarta budowa pozwoliła z jednej strony na obniżenie masy do 5.5 grama, z drugiej zmniejszona została ilość elementów, na które oddziałuje pole magnetyczne. Sztywność konstrukcji w serii Eroica zapewnia stop Pocanu, który do minimum redukuje straty energii mechanicznej. Zarówno Eroica typu H jak i typu LX została wyposażona w szlif typu Gyger II; różnice między oboma modelami wynikają z innej czułości i oporności.

Goldring Eroica H

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring:

 

  Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik
  Kalibracja wkładki gramofonowej


  Specyfikacja techniczna:

  Typ wkładki MC
  Mocowanie 1/2 cala
  Szlif Gyger II
  Wymienna igła Tak, w fabryce
  Headshell NIE
  Kąt nachylenia igły 20°
  Masa ekwiwalentna końcówki 0.6mg
  Zalecana siła nacisku 1.5 - 2g (15 - 20mN)
  Pasmo przenoszenia 20 - 22.000Hz
  Separacja kanałów 25dB
  Balans kanałów 1dB
  Pojemność wejściowa MC 100 - 500pF
  Napięcie wyjściowe MC 2.5mV
  Rezystancja 47.000 Ohm
  Rezystancja wewnętrzna 77 Ohm
  Indukcyjność wewnętrzna 0.2mH
  Waga 5.5g
  Gwarancja 12 miesięcy  Galeria

  NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

  WKŁADKI MOVING MAGNET

  Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  IDEALNE DOPASOWANIE

  WKŁADKI MOVING IRON

  Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  SPRAWDZONA JAKOŚĆ

  WKŁADKI MOVING COIL

  Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ