Goldring E2 Stylus (E-2) Igła do wkładki gramofonowej Goldring E1, E2, E3


Sugerowana cena detaliczna: 309.00 zł
Dostępność: w magazynie

Goldring E2 Stylus

Seria E została zaprojektowana w Wielkiej Brytanii, zaś ich produkcja odbywa się w Japonii. Wszystkie wkładki mają wymienne igły. Wkładki Goldring serii E są zaprojektowane w taki sposób, który umożliwia wymienność igieł w ramach wszystkich modeli tej serii. Oznacza to, że posiadacz określonego modelu serii E może wymienić zużytą igłę na nową, inną, ale w ramach tej samej serii. Oznacza to, że posiadacz modelu E2 może wymienić zużytą igłę na nową np. z modelu E3, co znacząco podniesie uzyskiwaną jakość dźwięku, a także pozwala na eksperymentowanie z dźwiękiem.

Igła E2 posiada mocowanie 1/2 cala i szlif sferyczny (stożkowy).

Goldring E2 Stylus

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring: 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.


Specyfikacja techniczna:

Szlif Sferyczny (stożkowy)
Siła nacisku 1.5 - 2.5g
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ