Goldring Milty Permaclean Zestaw do czyszczenia płyt winylowych i CD / DVD


Sugerowana cena detaliczna: 149.00 zł
Dostępność: w magazynie

Milty Permaclean

Permaclean czyści płyty winylowe, CD i DVD do perfekcji. Produkt Milty to znakomity system czyszczący, który natychmiastowo usuwa wszelkie zanieczyszczenia z płyt winylowych, CD i DVD: od kurzu przez piasek, aż po ślady po odciskach palców. Dzięki temu można przywrócić płyty do nowego stanu. W zestawie znajduje się szczotka Milty Duopad oraz płyn czyszczący Permaclean.
Milty Permaclean 
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Specyfikacja techniczna:

Czyszczenie Płyt winylowych
Czyszczenie Płyt CD/DVD
INNE w zestawie znajduje się płyn Permaclean oraz szczotka Milty Duopad
Gwarancja 24 miesiąceGaleria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ