Goldring Milty FOCULPODS Podkładki antywibracyjne gumowe - 4 szt (MI0050)


Sugerowana cena detaliczna: 169.00 zł
Dostępność: brak w magazynie

Pomagają w uniknięciu niekorzystnych wibracji, które mogą przenosić się po elementach wyposażenia mieszkań. Jednocześnie użyte pod urządzeniami zestawu audio, poprawiają jego wentylację i podnoszą żywotność poszczególnych urządzeń.

Podkładki wykonane są z polimeru, którego budowa molekularna składa się z ogromnej liczby włókien syntetycznych  występujących w tworzywach sztucznych i żywicach.


Najważniejsze cechy:

  • 4 sztuki gumowych podkładek antywibracyjnych
  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane z materiałów wysokiej jakości
  • Pochłaniają niechciane wibracje, dzięki czemu poprawiają jakość dźwięku oraz uwydatniają jego najdelikatniejsze szczegóły
  • Przeznaczone do: odtwarzaczy CD, gramofonów, wzmacniaczy, głośników oraz wszelkich urządzeń audio/wideo, a także komputerów
  • Łatwe w instalacji i zastosowaniu, wystarczy umieścić podkładki przy każdym rogu urządzenia
  • Maksymalne obciążenie czterech podkładek: 10kg

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring: 

Towar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora.
Cena za zestaw.


Specyfikacja techniczna:

Średnica 50mm
INNE Cena za zestaw. (4szt.)
: Gęstość/twardość: 1,36/<15° A
: Sprężystość: <15%
Wysokość 20mmGaleria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ