Goldring Legacy Wkładka gramofonowa typu MC (GL0007M) EX-DEMO


Sugerowana cena detaliczna: 3695.00 zł
Dostępność: w magazynie

Uwaga!

Oferta dotyczy używanej, w pełni sprawnej wkładki gramofonowej z kompletnym zestawem. Opakowanie posiada ślady użytkowania - otarcia na krawędziach. Zdjęcia uszkodzeń widoczne w galerii. Nr. seryjny: 266

Goldring Legacy

Legacy to szczytowe osiągnięcie technologii wkładek gramofonowych. Ultra sztywna i lekka obudowa gasi wszelkie zbędne rezonanse wynikające z pracy ramienia. Szlif typu Vital ze skrajnie lekką diamentową igłą zapewnia najwyższą czułość przy minimalnych zniekształceniach. Aby ręcznie nawijana cewka z miedzi najwyższej klasy przetworzyła nawet najmniejsze drgania igły Goldring zdecydował się na specjalny stop twardych metali, który gwarantuje transfer każdego detalu wytłoczonego w płycie winylowej.

Najwyższą klasę muzykalności i płynności dźwięku Legacy zawdzięcza unikalnemu zawieszeniu igły ze specjalnej mieszanki gumy. Znakomitą dynamikę dźwięku w Goldring Legacy gwarantuje najwyższej klasy magnes neodymowy wzmacniający sygnał, który otrzymuje cewka.

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring: Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik
Kalibracja wkładki gramofonowej

 


Specyfikacja techniczna:

Typ wkładki
Typ wkładki MC
Mocowanie
1/2 cala
Szlif
Fine Line
Wymienna igła
Tak, w fabryce
Headshell
NIE
Kąt nachylenia igły
20°
Masa ekwiwalentna końcówki
0.6mg
Zalecana siła nacisku
1.5 - 2g (15 - 20mN)
Pasmo przenoszenia
20 - 22.000Hz
Separacja kanałów
25dB
Balans kanałów
1dB
Pojemność wejściowa MC
100 - 1.000pF
Napięcie wyjściowe MC
0.25mV
Rezystancja
100 Ohm
Rezystancja wewnętrzna
7 Ohm
Indukcyjność wewnętrzna
3uH
INNE
Szlif: Vital (podobny do Shibata), typu Fine Line
Waga
8g
Gwarancja
12 miesięcyGaleria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ