Goldring ELAN Wkładka gramofonowa typu MM


Sugerowana cena detaliczna: 449.00 zł
Dostępność: w magazynie

Elan i Elektra to wejściowe wkładki Goldringa, które są przeznaczone dla wymagających użytkowników tańszych gramofonów. W obu przypadkach zastosowano diamentową igłę oraz sztywną i w pełni zamkniętą konstrukcję wkładki. Zarówno Elan jak i Elektra wyróżniają się bardzo bardzo dobrą kompatybilnością sprzętową oraz dźwiękową z różnorodnymi ramionami,  gramofonami oraz przedwzmacniaczami. W przypadku Elan zastosowano szlif typu sferycznego, zaś w przypadku Elektry szlif typu eliptycznego, który dodatkowo poprawia przetwarzanie wysokich tonów. Wkładki posiadają wymienne igły. 

Kraj pochodzenia: Japonia.

Zobacz film przedstawiający historię marki Goldring: 

Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik
Kalibracja wkładki gramofonowej


Towar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora i jest z Polską 12 miesięczną gwarancją.


Specyfikacja techniczna:

Mocowanie
Mocowanie 1/2 cala
Szlif
Sferyczny (stożkowy)
Wymienna igła
TAK
Headshell
NIE
Kąt nachylenia igły
26stopni
Masa ekwiwalentna końcówki
0.7mg
Siła nacisku
1.5 - 3.0g (15 - 30mN)
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Separacja kanałów
20dB
Balans kanałów
2dB
Pojemność wejściowa MM
150 - 400pF
Napięcie wyjściowe MM
5mV
Rezystancja
47.000 Ohm
Rezystancja wewnętrzna
700 Ohm
Indukcyjność wewnętrzna
560mH
INNE
Zasada działania: MM
Waga
4.2g
Gwarancja
12 miesięcyGaleria

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

WKŁADKI MOVING MAGNET

Seria E to linia wkładek MM, która została zaprojektowana, by dostarczyć najwyższą jakość brzmienia przy zachowaniu przystępnej ceny. Idealna dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum możliwości dźwiękowych z podstawowego zestawu analogowego. Wkładki z serii 1000 wykonywane są ręcznie, a każda z nich jest dokładnie testowana i zaprojektowana, by zapewnić jak największą wydajność i jakość dźwięku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDEALNE DOPASOWANIE

WKŁADKI MOVING IRON

Seria 2000 wykorzystuje technologię MI. Zmniejszenie masy elementów ruchomych pozwala z jeszcze większą dokładnością odwzorowywać szczegóły z płyty winylowej. Wkładki z serii 2000 są odpowiednie do ramion o niskiej i średniej masie. Szeroka gama diamentowych łatwych do samodzielnej wymiany igieł pozostawia szerokie możliwości dalszego rozwoju systemu i dostosowywania brzmienia wkładki do zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

WKŁADKI MOVING COIL

Dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i najdokładniejszego prowadzenia igły, powstał szeroki wybór wkładek w technologii MC. Najniższa spośród innych modeli Goldring masa elementów ruchomych i zaawansowane profilowanie igieł zapewniają, że ręcznie wykonywane wkładki MC Goldring to najlepszy wybór do zapewnienia najwyższej jakości brzmienia dla najbardziej wymagających użytkowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ